Висновок про розгляд проекту землеустрою

Шановні колеги! На Ваші численні звернення – чи обов’язково завіряти мокрою печаткою висновок про розгляд проекту землеустрою, що погоджується за принципом екстериторіальності погодження проектів землеустрою, на вимогу місцевих органів самоврядування, кадастрових реєстраторів, територіальних органів Держгеокадастру, ВГО «АФЗУ» направило відповідний лист до Держгеокадастру з проханням надати роз’яснення.

Згідно листа Держгеокадастру від 25.07.2019 року №26-28-0.13-6334/2-19 повідомляємо наступне: «На вимогу розробника територіальний орган Держгеокадастру за місцем розташування земельної ділянки завіряє роздрукований висновок печаткою» (згідно пункту 17 Тимчасового порядку взаємодії між територіальними органами Державної служби з питань геодезії, картографії та кадастру на період реалізації пілотного проекту із запровадження принципу екстериторіальності погодження проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки територіальними органами Державної служби з питань геодезії, картографії та кадастру під час погодження проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки). Зміни до пункту 17 Порядку внесено відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 05 червня 2019 року №477 «Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України» (набрала чинності 21.06.2019). Зважаючи на викладене, з 21.06.2019 територіальний орган Держгеокадастру за місцем розташування земельної ділянки завіряє роздрукований висновок печаткою на вимогу розробника».

Тому, висновок про розгляд проекту землеустрою з наявністю мокрої печатки не є обов’язковою складовою для документації із землеустрою і має ставитись лише на вимогу розробника документації із землеустрою.

Сторінка 1
Сторінка 2

Источник: Асоціація фахівців землеустрою України.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.