Відомості з Єдиного державного реєстру

В Україні відкрито доступ до Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань.

Це означає, що будь-який громадянин або організація може отримати інформацію про будь-яку юридичну особу, фізичну особу-підприємця або громадське формування безкоштовно та без обмежень.

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 16.12.2022 №1422 “Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України у сферах нотаріату та державної реєстрації” відкрито доступ до ЄДР для пошуку та формування витягів з нього в електронній формі.

Відкриття доступу до Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань є кроком до більшої прозорості та відкритості в українському бізнесі та громадському житті. Тепер кожен може перевірити інформацію про будь-яку компанію, яка зареєстрована в Україні, її статус, історію та склад власників.

Зокрема, відкриття доступу до Єдиного державного реєстру юридичних осіб допоможе уникнути шахрайства та злочинних дій, пов’язаних зі зловживанням довіри. Також це дозволить відкрити нові можливості для бізнесу та інвесторів, які зможуть отримати доступ до детальної інформації про потенційних партнерів та клієнтів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.