У Держгеокадастрі проведено чергове засідання робочої групи з розробки пропозицій до Порядку топографічної зйомки у масштабах 1:5000, 1:2000, 1:1000 та 1:500

Під керівництвом директора Департаменту топографо-геодезичної і картографічної діяльності О. Малюка відбулося чергове засідання робочої групи з розроблення пропозицій до Порядку топографічної зйомки у масштабах 1:5000, 1:2000, 1:1000 та 1:500.

Члени Робочої групи та запрошені експерти відзначили, що діючі нормативно-технічні документи у сфері топографо-геодезичної і картографічної діяльності не враховують сучасні методи з топографічної зйомки, не відповідають сучасному рівню розвитку геоінформаційних технологій та не задовольняють вимоги суспільства в якості, оперативності та достовірності геопросторових даних. По суті діючі нормативно-технічні документи з топографічного картографування місцевості не тільки гальмують процес впровадження новітніх технологій, а навіть є перешкодою, бар’єром на шляху їх використання.

Під час засідання членами робочої групи за результатами голосування прийнято у цілому Положення про робочу групу з розроблення пропозицій до Порядку топографічної зйомки у масштабах 1:5000, 1:2000, 1:1000 та 1:500. Крім того, визначено основні напрями розроблення Порядку топографічної зйомки та попередньо обговорено можливі відповідальні виконавці, за поданням яких будуть сформовані експертні комісії за цими напрямами.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.