У Держгеокадастрі проведено чергове засідання робочої групи з розробки пропозицій до Порядку топографічної зйомки у масштабах 1:5000, 1:2000, 1:1000 та 1:500

Під керівництвом директора Департаменту топографо-геодезичної і картографічної діяльності О. Малюка відбулося чергове засідання робочої групи з розроблення пропозицій до Порядку топографічної зйомки у масштабах 1:5000, 1:2000, 1:1000 та 1:500.

Члени Робочої групи та запрошені експерти відзначили, що діючі нормативно-технічні документи у сфері топографо-геодезичної і картографічної діяльності не враховують сучасні методи з топографічної зйомки, не відповідають сучасному рівню розвитку геоінформаційних технологій та не задовольняють вимоги суспільства в якості, оперативності та достовірності геопросторових даних. По суті діючі нормативно-технічні документи з топографічного картографування місцевості не тільки гальмують процес впровадження новітніх технологій, а навіть є перешкодою, бар’єром на шляху їх використання.

Під час засідання членами робочої групи за результатами голосування прийнято у цілому Положення про робочу групу з розроблення пропозицій до Порядку топографічної зйомки у масштабах 1:5000, 1:2000, 1:1000 та 1:500. Крім того, визначено основні напрями розроблення Порядку топографічної зйомки та попередньо обговорено можливі відповідальні виконавці, за поданням яких будуть сформовані експертні комісії за цими напрямами.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.